Pomagamy KLAUDII – Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2017

dodano 14-04-2017

Już wkrótce, 30 kwietnia na jadownickim wzgórzu Bocheniec odbędzie się VI otwarcie sezonu motocyklowego. Tym razem będzie to bardzo wyjątkowe otwarcie. Jadowniccy motocykliści zrzeszeni pod szyldem Klubu Honorowych Dawców Krwi MOTOJADOWNIKI wraz ze swoimi przyjaciółmi wzbijają się na wyżyny i coraz szerzej niosą pomoc oraz swoje serce. Dzięki owocnej współpracy z bocheńską fundacją AUXILIUM, tegoroczne otwarcie sezonu motocyklowego połączone z Motocyklowymi Obchodami Święta Flagi przyczyni się do pomocy Klaudii Madej. Całkowity dochód z imprezy będzie przeznaczony na pomoc medyczną i rehabilitację jadowniczanki. Klaudia jest podopieczną fundacji z Bochni. Gościnnie w Jadownikach usłyszymy Marka Piekarczyka, który bardzo często wspiera akcje charytatywne. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji takich jak: występ grupy GLADIATOR, która zaprezentuje walki muay thai. Występ zespołu rockowego Charakter. Pokaz gaszenia olejów spożywczych w urządzeniach kuchennych zaprezentowany przez OSP BIESIADKI. Pożarniczy tor przeszkód dla najmłodszych - OSP JADOWNIKI. Prezentacja zdolności kulinarnych uczestników programu Master Chef.

Tegoroczne otwarcie sezonu rozpocznie Msza Święta Dziękczynna o godzinie 11.30 w kościółku św. Anny na Bocheńcu.  W godzinach 11.00 – 17.00 tradycyjnie już - co również warto podkreślić – stałym elementem imprezy jest Akcja Krwiodawstwa DAR SERCA. Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów oraz wszystkie osoby, którą będą chciały wesprzeć ten szczytny cel. To dzięki organizatorom, którzy poświęcają swój czas i energię, możemy stać się częścią tej pomocy.

Obserwując poczynania jadownickich motocyklistów mam wrażenie, że mkną przez słynną amerykańską Route 66, realizując pojęcie wolności podczas jazdy a zarazem trzymając się twardych reguł odnośnie niesionej pomocy. I być może tak jak na tej drodze spotykają potrzebujących i nigdy tej pomocy nie odmawiają jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc. Ściśle określone plany oraz determinacja ludzi zrzeszonych w Klubie Honorowych Dawców Krwi MOTOJADOWNIKI gwarantuje sukces. Niech jadownickie wzgórze Bocheniec zaświeci nie tylko słońcem w ten dzień, ale również naszymi otwartymi sercami. ZAPRASZAMY

Organizatorami są: Klub Honorowych Dawców Krwi MOTOJADOWNIKI, Gmina Brzesko, Powiat Brzeski, Fundacja AUXILIUM Partnerem wydarzenia: Master Chef Sponsor główny Elektro Szyld REKLAMY. Zadanie publiczne pod nazwą "Motocyklowe Obchody Święta Flagi” połączone z zakończeniem Obchodów 150-lecia Utworzenia Powiatu Brzeskiego" jest współfinansowane przez powiat Brzeski.


autor: Michał Krzywda

wstecz

Nick


Najczęsciej czytane artykuły

Ochotnicza Straż Pożarna w Jadownikach wzbogaciła się o nowy wóz strażacki marki Mercedes. Ja (...) więcej

W Jadownikach odbędą sie eliminacje powiatowe do XXII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i (...) więcej

Tradycja kolędowania zawiera w sobie bogactwo znaków i treści. Warto niektórym z nich (...) więcej

Eliminacje do XXII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych powiatu brzeskiego zakończone. Poniżej pr (...) więcej

Sylwester 2008/2009 już za nami. Jadowniczanie spędzali ten dzień na wiele sposobów. Niekt&oa (...) więcejNewsletter


Podaj e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach w serwisie

Valid: XHTML 1.0 | CSS 2.1 Copyright (C) 1999 - 2009 by jadowniki.pl Projekt i wykonanie: PIKSEL