Na Żywo – Msza św. w intencji społeczności szkolnej z udziałem nauczycieli i pracowników szkoły

Tegoroczne obchody Święta Patronów naszej szkoły z powodu epidemii COVID-19 przybrały formę nieco inną niż tradycyjna. Niemniej równie uroczyście zaczynamy już w najbliższy poniedziałek tj. 18 maja (informacje na plakacie) i “świętować” będziemy tradycyjnie do 28 maja, kiedy to całość przedsięwzięcia podsumujemy majówką w Kościele św. Anny na Bocheńcu w 39. rocznicę śmierci Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W bieżącym roku przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II, ale też mamy nadzieję, że obędzie się beatyfikacja Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Nasza radość z takich Patronów jest olbrzymia i w związku z tym chcemy się nią z Wami dzielić. Zapraszamy do śledzenia wydarzeń, które przygotowaliśmy dla ich upamiętnienia! 🙂 A naszych uczniów oczywiście zachęcamy do aktywnego “zdalnego” w nich udziału. #zdalniealerazem

Opublikowany przez PSP nr 2 im. Św. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego Poniedziałek, 18 maja 2020